تبلیغات
خنجین اخبار - استان در انتظار تغییر
 
خنجین اخبار
خنجین اخبار ، اولین و بزرگترین وب سایت خنجین !
                                                        
درباره وبلاگ

خنجین اخبار فعالیت خود را از اوایل خرداد ماه 1389 فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت توانسته است که با خبر های جدید خود همشهریان عزیز را از جدید ترین اخبار بخش خنجین آگاه نماید .

مدیر وبلاگ : خنجین اخبار
نویسندگان
نظرسنجی
نظر شما در رابطه با سایت خنجین اخبار چیست ؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

به گزارش خنجین اخبار روزنامه عطر یاس : گروه سیاسی: بنا بر شنیده‌ها به استانداران اعلام شده كه انتخاب فرمانداران تنها باید از میان افراد شاغل در وزارت كشور و گزینه‌های موجود در این چارچوب باشد،دستورالعملی که شاید در ابتدا هیچ مشکلی نداشته باشد و شاید بسیاری آن را سبب تخصصی تر شدن انتخاب فرمانداران بدانند.

انتخاب یک فرد از بدنه وزارت کشور می توانست اتفاق میمونی باشد که در کارنامه دولت یازدهم ثبت شود؛ اما ایراد کارآن هنگام خود نمایی می کند که در دولتی با بدنه اصلاح طلب یک مدیر مجبور باشد از بین گزینه های اصولگرا انتخاب فرماندارنماید،چرا که ظرف هشت سال گذشته یا همه نیروهای اصلاح طلب برکنار شده ویا بازنشست شده اند. حال این سوال پیش می آید که انتخاب یک مدیر اصولگرا به عنوان فرماندار بایک استاندار اصلاح طلب چه  نتیجه ای می تواند داشته باشد،چراکه این مسئله در واقع جمع اضداد است و بی تردید نمی تواند پیامدهای خوبی برای استان در پی داشته باشد. امری که بی تردید می توان گفت...

به گزارش خنجین اخبار روزنامه عطر یاس : گروه سیاسی: بنا بر شنیده‌ها به استانداران اعلام شده كه انتخاب فرمانداران تنها باید از میان افراد شاغل در وزارت كشور و گزینه‌های موجود در این چارچوب باشد،دستورالعملی که شاید در ابتدا هیچ مشکلی نداشته باشد و شاید بسیاری آن را سبب تخصصی تر شدن انتخاب فرمانداران بدانند.

انتخاب یک فرد از بدنه وزارت کشور می توانست اتفاق میمونی باشد که در کارنامه دولت یازدهم ثبت شود؛ اما ایراد کارآن هنگام خود نمایی می کند که در دولتی با بدنه اصلاح طلب یک مدیر مجبور باشد از بین گزینه های اصولگرا انتخاب فرماندارنماید،چرا که ظرف هشت سال گذشته یا همه نیروهای اصلاح طلب برکنار شده ویا بازنشست شده اند. حال این سوال پیش می آید که انتخاب یک مدیر اصولگرا به عنوان فرماندار بایک استاندار اصلاح طلب چه  نتیجه ای می تواند داشته باشد،چراکه این مسئله در واقع جمع اضداد است و بی تردید نمی تواند پیامدهای خوبی برای استان در پی داشته باشد. امری که بی تردید می توان گفت...

به گزارش خنجین آفتاب وزنامه عطر یاس : گروه سیاسی: بنا بر شنیده‌ها به استانداران اعلام شده كه انتخاب فرمانداران تنها باید از میان افراد شاغل در وزارت كشور و گزینه‌های موجود در این چارچوب باشد،دستورالعملی که شاید در ابتدا هیچ مشکلی نداشته باشد و شاید بسیاری آن را سبب تخصصی تر شدن انتخاب فرمانداران بدانند.

انتخاب یک فرد از بدنه وزارت کشور می توانست اتفاق میمونی باشد که در کارنامه دولت یازدهم ثبت شود؛ اما ایراد کارآن هنگام خود نمایی می کند که در دولتی با بدنه اصلاح طلب یک مدیر مجبور باشد از بین گزینه های اصولگرا انتخاب فرماندارنماید،چرا که ظرف هشت سال گذشته یا همه نیروهای اصلاح طلب برکنار شده ویا بازنشست شده اند. حال این سوال پیش می آید که انتخاب یک مدیر اصولگرا به عنوان فرماندار بایک استاندار اصلاح طلب چه  نتیجه ای می تواند داشته باشد،چراکه این مسئله در واقع جمع اضداد است و بی تردید نمی تواند پیامدهای خوبی برای استان در پی داشته باشد. امری که بی تردید می توان گفت روند انتخاب فرمانداران را برای مدیران ارشد استانی کند ساخته است .البته باید گفت طرح این مساله از سوی وزارت کشور بسیار تامل برانگیز است، در واقع اصولگرایان را در لایه های زیرین هنوز قدرتمند نگه می داردو این سئوال را در ذهن متبادر می سازد که اگر این وزارت کشور و مدیران احمدی نژادی می توانستند که به یقین در زمان خود اقدام می کردند تا کشور را به سراشیبی مشکلات هدایت ننمایندو البته هزاران سئوال بی پاسخ دیگر...
شاید همین اظهار نظر سبب شده شاهد روند کند انتخاب فرمانداران از سوی مدیران ارشد در سراسر کشور باشیم. البته به این امرمی توان تعامل با مجلس اصولگرا را نیز افزود. مجلسی که در 8 سال زعامت اصولگرایان در کشور بنیان نهاده شده و پایه هایش در آن موقع تثبیت شده است.به هر حال همه این مسائل و شاید دقت مدیران استانی سبب گردیده تا شاهد روند لاک پشت وار انتخاب فرمانداران در استان مرکزی به مثابه سراسر کشور باشیم. روندی که برخلاف آرمان های 24 خرداد ناامیدی و یاس را در مردم بنیان می نهد و باعث می شود شعف نسبی حاکم بر جامعه به تدریج رنگ ببازد. حتی اگر دلیل این بررسی و گام های آهسته ، بررسی دقیق وضعیت استان باشد؛ اما این سوال پیش می آید که واقعا در بین نیروهای بومی استانی آیا مدیری کارآمد پرورش نیافته است که مدیر ارشد سیاسی استان بتواند از او استفاده کند؟
به هر روی، در حالی که دردومین صده روزهای فعالیت دولت یازدهم به سر می بریم، هنوز مردم استان مرکزی شاهد تغییرهیچ فرمانداری در شهرستان های خود نبوده اند.از اراک که در دوران حکومت اصولگرایان، هم طیفی های خود فرماندار می گفتند «در فرمانداری را که ببندید، هیچ اتفاقی نمی افتد» تا شازند که چندین فرماندار را تجربه کرد و ساوه ای که فرماندارش نرفته بازگشت، این وقفه تقریبا طولانی در انتخاب مدیران استانی به عنوان بازوی اجرایی مدیر ارشد استان، نمی تواند پیام چندان مسرت بخشی برای ساکنان استان مرکزی باشد.
فرمانداران مجری سیاست های دولت احمدی نژاد بوده اند
یک فعال سیاسی در شهر ساوه نیز با اشاره به این مطلب که اساس مسئله مطرح شده رای مردم به تغییر بوده است،گفت: فرمانداران مجری سیاست های دولت احمدی نژاد بوده اند، در واقع با تغییر دولت باید گزینه ای همسو با سیاست های دولت دکتر روحانی بر سر کارآید.
امیرحسینی تصریح کرد: فرماندار جدید باید پیگیر سیاست های اعتدالی دولت جدید بوده و مجری برنامه های کلان کشوری باشد.وی با اشاره به سهم اندک شهر ساوه در مدیریت ارشد استان،خاطرنشان ساخت: با توجه به سطح بالای اجتماعی و مساحت و جمعیت شهر ساوه این انتظار از استاندار مرکزی می باشد که مردم ساوه در مدیریت های کلان استانی نقش پررنگ تری را داشته و از توان و ظرفیت آنان به خوبی استفاده شود.
سیاست عمومی کشور در حال تغییر است و دولت جدید باید قوی تر عمل کند
یک فعال سیاسی دلیجان نیز با اشاره به این مطلب که این شهر نیاز به تغییر دارد، گفت: دولت تغییر کرده و مردم باید این تغییر را در مدیریت ها احساس کنند.دلاوری اولویت کار فرماندار دلیجان را مسایل سیاسی این شهرستان دانست و افزود: اگر فرماندار در سیاست ورزی خبره باشد و به خوبی از فرصت ها و نیروها استفاده کند، به بالا بردن تعاملات و کم کردن تعارضات اجتماعی کمک می کند.  وی خاطرنشان ساخت: سیاست عمومی کشور در حال تغییر است و دولت جدید باید قوی تر عمل کند.
رئیس ستاد دکتر روحانی در دلیجان تاکید کرد: فرمانداران نماینده گفتمان دولت هستند و تغییر آنها باید با نگاه استراتژیک صورت پذیرد. به هر روی باتوجه به لزوم تغییر فرمانداران که در شهرستان های مختلف استان مرکزی امری اجتناب ناپذیر به نظر می رسد، بازار گفتمان سیاسیون و به کارگرفتن مدیرانی شایسته در استان داغ است و در این میان اسامی متعددی مطرح می شود.
با توجه به سخنان وزیر کشور به نظر می رسد تغییر فرمانداران اراک، خمین، ساوه، فراهان، دلیجان و شازند در اولویت مدیر ارشد سیاسی استان قرار می گیرد؛چه اینکه هر یک از این افراد از سازمانی خاص مانند جهاد کشاورزی، مخابرات، آلومینیوم و کمیته امداد امام(ره)با حکم ماموریت به عنوان فرماندار انتخاب شده بودندو یا با وزارت کشور به صورت قراردادی همکاری می کردند.
بنابراین منطقی است که رایزنی جهت تعیین مدیر ارشد در این شهرستان ها در صدر رایزنی ها قرار گیرد. اما ظاهرا گزینه های محدودی مطرح هستند.
به هرحال گزینه هایی که مطرح می شوند، همه گمانه زنی هاست که براساس اخبار نیمه موثق مطرح می شود و تنها ثبت جوهر حکم می تواند ضامن ثبت نام آنها به عنوان فرماندار یکی از شهرستان های استان باشد. باید منتظر ماند و شاهد بود این بار قرعه به نام چه کسی  ثبت می شود،چرا که کارنامه عملکرد همه این فرمانداران و استانداران نمره دولت تدبیرو امید را در پایان ثبت خواهد کرد.باید منتظر ماند و دید مردم در پایان چه نمره ای به عملکرد مدیران می دهند؟و البته در این میان زمان و تسریع در به کارگماردن مدیران نیز مسئله ای است که نباید از دید مدیر ارشد استان دور بماند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 02:16 ب.ظ
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video
to make your point. You clearly know what youre talking about,
why throw away your intelligence on just posting videos to
your blog when you could be giving us something informative to read?
شنبه 25 شهریور 1396 11:29 ب.ظ
Thanks for a marvelous posting! I certainly enjoyed reading it,
you will be a great author. I will be sure to bookmark your blog and
may come back later in life. I want to encourage you to continue your great job, have a nice evening!
جمعه 20 مرداد 1396 10:46 ب.ظ
Hello there, You have done a great job. I will certainly digg it and personally recommend to my
friends. I am confident they will be benefited from this site.
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:32 ب.ظ
Good post. I definitely love this website. Keep it up!
یکشنبه 15 مرداد 1396 10:14 ق.ظ
It's not my first time to pay a quick visit this website, i am visiting this site dailly
and obtain fastidious facts from here everyday.
شنبه 14 مرداد 1396 02:17 ق.ظ
Magnificent goods from you, man. I've understand your stuff previous
to and you are just extremely wonderful. I really like what you have acquired here, certainly like what you are stating and the way
in which you say it. You make it entertaining
and you still take care of to keep it sensible. I can't wait
to read far more from you. This is really a great web site.
شنبه 7 مرداد 1396 11:26 ق.ظ
Pretty! This was an extremely wonderful article. Many thanks for providing this info.
جمعه 6 مرداد 1396 09:42 ب.ظ
Hi there to all, the contents existing at this web site are
truly amazing for people knowledge, well, keep up the nice work fellows.
جمعه 6 مرداد 1396 07:38 ق.ظ
Pretty! This has been an extremely wonderful article. Many
thanks for providing these details.
چهارشنبه 28 تیر 1396 11:31 ب.ظ
Nice blog here! Also your web site loads up fast!
What host are you using? Can I get your affiliate
link to your host? I wish my site loaded up as quickly as yours lol
یکشنبه 4 تیر 1396 11:16 ب.ظ
Hi, Neat post. There is a problem along with your web site in internet explorer, could check this?
IE still is the market chief and a large portion of other people
will leave out your excellent writing due to this problem.
دوشنبه 22 خرداد 1396 02:13 ب.ظ
I drop a comment whenever I appreciate a post on a website or if I have something
to add to the conversation. It is caused by the fire displayed
in the article I looked at. And on this article خنجین اخبار - استان در انتظار تغییر.

I was moved enough to drop a thought :-P I actually do
have a couple of questions for you if you do not mind. Could it
be only me or does it look as if like some of these comments look like they are coming from brain dead people?
:-P And, if you are posting on additional online sites, I'd like to keep
up with everything new you have to post. Would you list every
one of all your community sites like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?
یکشنبه 21 خرداد 1396 06:47 ق.ظ
Hi! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website?
I'm getting sick and tired of Wordpress because I've had problems
with hackers and I'm looking at alternatives for another platform.
I would be great if you could point me in the direction of a good platform.
یکشنبه 21 خرداد 1396 03:08 ق.ظ
I know this site provides quality dependent articles or reviews and additional information, is there any other web
page which presents these data in quality?
پنجشنبه 18 خرداد 1396 08:46 ب.ظ
If some one desires to be updated with most up-to-date technologies
after that he must be pay a quick visit this web page
and be up to date daily.
شنبه 13 خرداد 1396 02:05 ق.ظ
Great blog here! Also your web site quite a bit up fast!

What web host are you the usage of? Can I get your affiliate hyperlink in your host?

I wish my site loaded up as fast as yours lol
سه شنبه 2 خرداد 1396 08:57 ب.ظ
Hi there mates, nice article and pleasant arguments
commented here, I am in fact enjoying by these.
شنبه 2 اردیبهشت 1396 04:49 ب.ظ
Truly when someone doesn't be aware of afterward its up to
other people that they will help, so here it occurs.
پنجشنبه 31 فروردین 1396 05:36 ق.ظ
I love reading through an article that will make men and women think.
Also, many thanks for permitting me to comment!
جمعه 25 فروردین 1396 07:44 ب.ظ
Hey I am so glad I found your website, I really found you by mistake, while I was
browsing on Digg for something else, Anyhow I am here now and would just like to say cheers for
a tremendous post and a all round exciting blog (I also love the theme/design),
I don't have time to go through it all at the moment but I have bookmarked it and also included your RSS feeds, so when I have
time I will be back to read a lot more, Please do keep up the excellent work.
پنجشنبه 24 فروردین 1396 10:11 ب.ظ
My brother recommended I may like this blog. He was once totally right.
This post truly made my day. You cann't imagine just how a lot time I had spent for
this info! Thanks!
چهارشنبه 23 فروردین 1396 11:02 ق.ظ
I'm curious to find out what blog platform you're using? I'm experiencing some minor security
issues with my latest website and I'd like to find
something more secure. Do you have any solutions?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر